Hakkımızda

Morpile

2013 yılında üretim süreciyle tekstil sektöründe varlığını ilan eden firmamız; perakende sektörünün devlerine kaliteli ve en uygun fiyatla ciddi üretim desteği sağlamıştır. Bu desteğine halen devam firmamız 5 yıllık süre içerisinde hem toptan hem de perakende mağazasını açarak yoluna devam etmiştir.

     Gelişen teknoloji sayesinde değişen tüketim alışkanlıklarına eklenen Online Satış alanında faaliyet göstermek üzere 2018 yılında kendi sitesini açmış; çok kısa bir zaman içinde de Hepsiburada N11,Gittigidiyor,Trendyol, Amazon vb… platformlarda yerini almıştır.

     Kaliteyi en uygun fiyatla müşterisine ulaştırma mottosuyla yola çıkan Morpile’nin, bu yolda en büyük önceliği müşteri memnuniyetidir. Kalite garantisi için üretimden sonraki aşamada özel bir kalite kontrol ekibiyle tüm ürünlerinin kontrolünü sağlamaktadır.

     En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan Morpile.com 7/24 ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu sosyal medya kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.